Predajňa kozmetiky

 

Meniny na web

 

 

      

informačné technológie

Ekonomický a účtovný program POHODA 2019

pohoda_info1

POHODA sa postará o vaše účtovníctvo. Ovládanie je ľahké a intuitívne, preto sa pri práci v účtovnom programe nestratí ani začiatočník. Navyše máte dostatočnú voľnosť v nastavení ďalších funkcií a parametrov, takže spolu s vašim podnikaním bude rásť aj vaša POHODA.
 

POHODA za vás veľa vecí urobí automaticky. Ako napríklad niektoré rutinné operácie, ktoré bežne zaberú čas navyše.

 

Väčšinu oficiálnych formulárov máte priamo v Pohode. Komunikáciu s úradmi a všetky účtovné povinnosti tak hravo vybavíte na počítači z domu.

 

Nemusíte byť účtovník, aby ste potrebovali účtovný program. Aj podnikatelia majú radi prehľad o svojich príjmoch a výdajoch alebo o tovare na sklade.

 

Spoločne vyberieme ten najlepší variant účtovného programu, volajte 0948 753 775.

 

Pomôžeme s inštaláciou aj priamo u vás.

 

Poradíme pri práci s programom a postaráme sa o pravidelné aktualizácie – aj v nasledujúcich rokoch.

 

POHODA má 3 rady,, pri každom z nich je na výber z viacerých variantov

1. POHODA účtovný program,  je vhodný pre podnikateľov a menšie firmy, keďže ten istý údajový súbor zdieľate s ostatnými používateľmi.

 

2. POHODA SQL, ekonomický systém, pracuje na technológii klient-server, kde sa o všetko stará databázový MS SQL server. Prenos údajov po sieti je aj pri súbežnej práci viacerých používateľov rýchlejší a bezpečnejší.

 

3. POHODA E1, informačný systém, navyše obsahuje rozširujúce funkcie z kategórie ERP systémov. Môžete si vytvoriť napríklad ľubovoľné pole alebo aj novú agendu. 

 Videá o TRHÁKOCH

E-SHOP Satelitná technika E-SHOP Sat. technika