Predajňa kozmetiky

 

Meniny na web

Ekonomický a informačný systém POHODA 2010

pohoda_info1

Ekonomický systém POHODA je obľúbený nástroj na vedenie účtovníctva a riadenie ekonomiky malých a stredných firiem. Komplexný systém, bohaté funkcie, skvelý design, profesionálna tlač, nízke ceny. Jednoduché účtovníctvo i podvojné účtovníctvo, fakturácia, objednávky, sklady, mzdy, majetok, kniha jázd, adresár. Prostredníctvom funkcií pre homebanking program podporuje väčšinu bankových domov a zadarmo obsahuje možnosť obchodovania na internete. Účtovný software POHODA existuje i v sieťovej verzii a umožňuje tiež pobočkové zohrávanie údajov. K programu je možné zaobstarať REPORT Designer na úpravu tlačových výstupov alebo samostatný program POHODA Kasa určený pre maloobchodný predaj. Možnosti programu je možné rozšíriť pripojením celého radu hardwarových doplnkov.
 

Pre firmy s veľkým databázových zaťažením je určená POHODA SQL, ktorá využíva technológiu klient-server. Toto riešenie výrazným spôsobom zvyšuje bezpečnosť dát, umožňuje veľký počet súčasne pracujúcich klientov a spracovanie veľkého objemu údajov.

Ekonomický systém POHODA je k dispozícii v týchto variantoch:

  • Mini
  • Lite
  • Jazz
  • Standard
  • Profi
  • Premium
  • Komplet


 

Domáce účtovníctvo FILIP

fl1

Obľúbili ste si ekonomický systém POHODA vo Vašej firme? Teraz môžete mať POHODU aj doma. Domáce účtovníctvo FILIP je software ušitý na mieru domácnosti podnikateľa. Konečne si môžete urobiť dokonalý poriadok tiež vo svojich osobných financiách a majetku! Na rozdiel od iných produktov tohto typu na našom trhu nie je FILIP iba účtovníctvom, ale skôr domáca informačná centrála. Zahŕňa v sebe i agendy, ktoré sú inde k dostaniu ako samostatné programy, napr. evidencia portfólií cenných papierov so sledovaním výnosnosti alebo katalógy zbierok ľubovoľného druhu.

 

Prekladové slovníky PRODICT

pd

Prekladové slovníky na CDROM sú užitočným pomocníkom pre domáce či profesionálne využitie i pre každého, kto študuje alebo používa angličtinu a nemčinu. Slovníky PRODICT majú nielen rozsiahlu a prehľadnú slovnú zásobu, obsahujúcu také skvosty ako je Velký česko-anglický slovník Ivana Poldaufa alebo Velký americko-český slovník Sinclaira Nicholase, ale i prepracované fulltextové vyhľadávanie, nahovorenú výslovnosť, výukový režim s možnosťou skúšania, možnosť tvorby vlastných slovníčkov a ďalšie funkcie.

  

 Videá o TRHÁKOCH

E-SHOP Satelitná technika E-SHOP Sat. technika